Molenaer Jan Miense - připsáno (Haarlem 1610 - 1668 Haarlem)
Kuřáci, označeno vpravo dole Molenaer 1669, olej/dřevo, 31,5 x 24,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |